Europa Investment Property

DO JAKÝCH OBLASTÍ PRIMÁRNĚ INVESTUJEME

Společnost Europa Investment Property se primárně zaměřuje na projekty, které zaručují bezpečnou investici, rychlou návratnost a jsou pro klienty zajímavým způsobem pro zhodnocení vložených prostředků. Vzhledem k tomu, že trh s nemovitostmi nabízí značné množství příležitostí, musí tým investičních specialistů zvolit takové projekty, které nevykazují vady nebo nejsou nadměrně zatíženy legislativními požadavky či překážkami.

ikonka EIP výstavba

VÝSTAVBA

Investujeme do výstavby nových
komerčních i rezidenčních projektů.

ikonka EIP rekonstrukce

REKONSTRUKCE

Investujeme do rekonstrukce luxusních
bytů, nemovitostí a projektů.

ikonka EIP inženýring

INŽENÝRING

Investujeme do přípravy nemovitostí
pro výstavbu dle záměrů investorů.

ikonka EIP obchod

OBCHOD

Investujeme do realit a nemovitostí
s potenciálem rychlého obchodování.

PROBÍHAJÍCÍ PROJEKTY

projekt Apartmány My Harrachov od Premiot Group a EIP

Prohlédněte si video o projektu: ZDE

My Harrachov

Projekt My Harrachov – výstavba a rekonstrukce ubytovacích zařízení a luxusních servisovaných pokojů hotelového typu.

Europa Investment Property očekává získání stavebního povolení v září 2020. V zimě 2020/2021 budou probíhat bourací práce a následně na jaře 2021 rekonstrukce a přestavba. Termín dokončení bude závislý na udělení platného stavebního povolení. Celkový finanční objem činí 240 mil. Kč.

projekt hotelu EIP v Budapešti

Prohlédněte si video o projektu: ZDE

Hotel a kanceláře, zázemí F&B

EIP připravuje projekt výstavby hotelového komplexu v centru Budapešti, který zahrnuje 300 pokojů s pohodlným parkovištěm, stejně jako komerční prostory: restaurace, bary, kavárny, kanceláře.

Informace o projektu:
Datum zahájení výstavby: 01/11/2019
Datum dokončení: 30/12/2021
Zahájení provozu: 03/2022
Celkový finanční objem: 40 mil. EUR.

Apartmány – Mýto pod Ďumbierom

Apartmány – Mýto pod Ďumbierom

Apartmánový dům, na který bylo roku 2008 vydáno stavební povolení, jehož obnovení bude trvat zhruba 3 měsíce. Aktuálně se projednávají změny s architektem celého projektu. Záměr je především zvětšit stavební otvory na fasádě, zatraktivnit celý dům dle dnešních standardů, a upravit vnitřní dispozice jednotlivých apartmánů na základě poptávky trhu.

Hlavní devízou projektu je umístění přímo pod Nízkými Tatrami a výborná dostupnost do lyžařských středisek. Nejbližší lyžařské středisko je vzdáleno 200 metrů od budovy a disponuje čtyřsedačkovou lanovkou. Jasná – největší lyžařské středisko na Slovensku, je vzdálena 10 minut autem.

Zaujaly Vás naše aktuální projekty? Rádi byste investovali s námi?

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Projekt vila Na Doubkové 2 - rekonstrukce vily v širším centru Prahy

Vila – Na Doubkové 2

Prostřednictvím společnosti Na Doubkové 2 s.r.o. rekonstruuje Ondrej Spodniak vilu z roku 1912 na pražském Smíchově.

Je velmi exklusivní a pilotní projekt na Smíchově. Jedná se o rekonstrukci nádherné smíchovské vily postavené pro továrníka Paška v roce 1912. Vysoké stropy a téměř 770 m2 podlahových ploch s krásnou zahradou, si zaslouží maximální péči a cit při rekonstrukci.

Prohlédněte si video o projektu: ZDE

Kancelářská budova Budapešť

Administrativní budova Budapešť

V portfoliu EIP je i tato kancelářská budova se sklady v Budapešti na ulici Baross utca. Areál má celkem pozemek přes 5.100 m2 a budova má přes 2.000 m2 čistých podlahových ploch kanceláří a skladů.

Projekt počítá s rozšířením a výstavbou další zcela nové budovy s podzemními garážemi a přírůstkem dalších 3.000 m2, čímž vznikne nový kancelářský komplex se sklady a zázemím o výměře přes 5.000 m2 a s podzemními garážemi. V současné době je
budova pronajímána nájemcům.

Technologický park – Velký Osek

Technologický park – Velký Osek

Naše společnost zprostředkovala prodej pozemku mezi svými klienty. Na straně jedné jsme evidovali poptávku pozemku pro výstavbu haly za účelem průmyslové výroby. Na druhé straně jsme oslovili klienta z našeho portfolia, který takovou nemovitost aktuálně nabízel. EIP následně tento pozemek ve Velkém Oseku (nedaleko TPCA Kolín) vykoupila i přesto, že aktuálně nebylo vystaveno územní rozhodnutí. Díky naší intervenci, která následovala, došlo k urychlení administrativních procesů. Získali jsme územní rozhodnutí a po nabytí právní moci byl pozemek odprodán zájemci.