Europa Investment Property

NAŠE INVESTORY NEJČASTĚJI ZAJÍMÁ...

V případě, že se chystáte investovat prostřednictvím korporátních dluhopisů, jistě vás bude zajímat mnoho detailů týkajících se investic, jejich bezpečnosti, návratnosti investic, zajištění a mnoho dalších. V našem přehledu jsme připravili odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám jakýkoli dotaz zodpovíme. Kontakt najdete ZDE.

Dluhopisy Europa Investment Property a.s. jsou zajištěny majetkem společnosti. Od investice 1.000.000 Kč jsou navíc zajištěny směnkou mateřské společnosti Premiot Group a.s.

Investice do našich dluhopisů není spojena s žádnými vstupními, udržovacími či výstupními poplatky.

Minimální investice je s ohledem na jmenovitou hodnotu dluhopisu 50.000 Kč. Maximální výše není stanovena, mnoho investorů však využívá dodatečného zajištění směnkou, a proto volí investici minimálně 1.000.000 Kč.

Investice do nemovitostí lze stále zařadit mezi nejkonzervativnější způsob investování. S ohledem na způsob financování lze tvrdit, že i korporátní dluhopisy využívané společností k investicím do realitních projektů jsou pro investory transparentnější.

V případě právnických osob ano. V případě fyzických osob odvádí srážkovou daň společnost Europa Investment Property a.s. a investor obdrží pouze čistý výnos.

Ano. Existují dva způsoby. V prvním případě lze dluhopisy kdykoliv převést na třetí osobu. Navíc lze dluhopisy odprodat společnosti Europa Investment Property a.s.

Ano. Schůzku si můžete sjednat ihned prostřednictvím kteréhokoliv z formulářů na našem webu.