Europa Investment Property

VÝHODY KORPORÁTNÍCH DLUHOPISŮ

Korporátní dluhopisy vydávané společností Europa Investment Property jsou bezpečným způsobem střednědobého uložení finančních prostředků. Vzhledem k oblasti, ve které naše investiční společnosti obchodují – nemovitosti a realitní developerské projekty, mají klienti výhodu jednoznačné kontroly nad účelem investice. S námi tak mohou společně sledovat vývoj projektu, do kterého investují. 

Trh s nemovitostmi v současnosti velmi dynamicky zrychluje a o projekty je mezi investory enormní zájem. Právě proto naši specialisté vyhledávají projekty, které všem našim klientům přináší investici s rychlou návratností v atraktivní míře úročení.

AKTUÁLNÍ EMISE DLUHOPISŮ

JAKÉ MOHOU BÝT
VAŠE VÝNOSY

Pokud Vás zajímá jak výhodné je investovat do našich emisí korporátních dluhopisů, nastavte pomocí posuvníku výši předpokládané investice. Okamžitě uvidíte, jaké budou Vaše výnosy.

Každý měsíc vyplatíme
333
Celkem za 36 měsíců
12 000

Zajímá mě srovnání s ostatními aktivními emisemi

Zajímá mě srovnání s konkurenčními finančními produkty

Odesláním tohoto požadavku souhlasíte s poskytnutím svých kontaktních informací v souladu s našimi podmínkami zpracování a ochrany osobních údajů (GDPR), které si můžete přečíst zde. Svůj souhlas můžete kdykoli v budoucnu odvolat.

JAK DOSAHUJEME NADPRŮMĚRNÉHO ZHODNOCENÍ NAŠICH DLUHOPISŮ

Naše investiční projekty vždy pečlivě posuzuje tým našich odborníků, aby zajistili návratnost investic. Klademe důraz na transparentnost a průkaznost nejen samotných projektů, ale i obchodních partnerů. Jedině pečlivou přípravou jsme schopni eliminovat většinu investičních rizik a investorům zajistit plánovaný výnos.

  • Nadprůměrný pevný úrokový výnos, pravidelná výplata výnosu
  • Možnost předčasného splacení dluhopisu před datem řádné splatnosti
  • Dluhopisy jsou vydávány v Kč – nejsou kurzové náklady
  • Investice emitenta do REÁLNÝCH AKTIV = nemovitostí

Pokud Vás zajímá možnost s námi zhodnocovat svá aktiva, můžete využít náš kalkulátor výnosů.

Pokud zvažujete nákup dluhopisů, stačí 3 jednoduché kroky

ZÁKLADNÍ INFORMACE

button hledání investic

Výbor pro audit

Dovolujeme si informovat naše klienty, že k datu 28. dubna 2020 došlo k delistingu cenných papírů z Burzy cenných papírů Praha jako regulovaného trhu. Od tohoto data naše společnost nespadá do kategorie subjektů veřejného zájmu. Vzhledem k tomu již nemáme povinnost zřizování výboru pro audit.