Europa Investment Property

Pravidla a opatření zavedená v období spojeném s COVID-19

Rádi bychom ujistili všechny naše klienty, partnery a investory, že společnost Europa Investment Property bez jakýchkoli omezení pokračuje na všech projektech, a to jak domácích tak i zahraničních. Všechny aktivity běží podle plánu a naši specialisté neustále sledují aktuální situaci, která se velmi dynamicky mění. Každodenně tak mapujeme rizika i investiční příležitosti, které stávající situace přináší.

 

Situaci však nepodceňujeme a dbáme na bezpečí naše i našich partnerů a klientů. Zde předkládáme soubor opatření, která v zájmu bezpečnosti našich zaměstnanců i občanské odpovědnosti od počátku pandemie uplatňujeme nejen na pracovištích.

 

Od začátku pandemie jsme podnikli mnoho přísných hygienických opatření. Pochopitelně se snažíme, aby tato opatření měla jen minimální vliv na naše klienty. 

 

Naši zkušení a kvalifikovaní obchodní zástupci jsou připraveni se maximálně věnovat Vašim potřebám, a to telefonicky či pomocí emailové komunikace. V případě, že preferujete jednání z očí do očí, je samozřejmě možné se s obchodníkem spojit prostřednictvím videohovoru. Pokud je nezbytné setkat se osobně, je to možné na kterékoli z našich poboček při dodržení následujících hygienických opatření: 

  • Po příchodu do vnitřních prostor kanceláří vždy probíhá dezinfekce rukou
  • Obchodník i klient mají zakryté dýchací cesty respirátorem N95 nebo FFP2
  • Účastníci schůzky dodržují odstup minimálně 2 metry
  • Každá zasedací místnost se před i po schůzce důkladně dezinfikuje a větrá
  • 2x týdně provádíme u našich zaměstnanců antigenní testy

Spokojenost našich klientů a poskytování prvotřídního servisu klientům je pro nás prioritou.

Jsme přesvědčeni o tom, že bezpečné investice do našeho dlouhodobě budovaného portfolia v kombinaci se spolehlivými informacemi, mnohaletými zkušenostmi a zodpovědným přístupem ke zdraví našich zaměstnanců a klientů zajistí, že vám budeme moci i nadále přinášet vysokou přidanou hodnotu, na kterou jste zvyklí.

 

Europa Investment Property CZ a.s.